14.07.2024
Інтернет магазин Мате-Київ - завжди швидко і якісно!
З якою температурою ми вживаємо Йорба Мате?
kalabas_mate_2.jpg
Дослідники з Національної ради з науково-технічних досліджень Аргентини (CONICET), провели ряд цікавих експериментів для з'ясування питання - з якою температурою потрапляє приготований напій Yerba Mate в організм (стравохід). Для цих цілей був розроблений спеціальний температурний індикатор, за допомогою якого фіксувалися дані і в результаті було з'ясовано, що температура попадання в стравохід людини ніколи не досягає 65 ° за Цельсієм, навіть незважаючи на те, що при нагріта вода набагато вище цього показника. 

Група вчених, яка брала участь в дослідженнях, доповіла, що при проведенні експериментів оцінювався вплив різних чинників, таких як температура води, що заливається, кількість йерба мате, що знаходиться в ємності, склад мате і частота заливки, і як це впливає на температуру прийому настою. Адже всі ці фактори, а не тільки склад (сорт) самого мате, природньо, значно впливають на температуру вживання напою.
 
Дослідження було розроблено командою, в яку входили доктор Мігель Е. Шамалко, Анна Теа, інженери Сесілія Мартін і Мегтер, Сантьяго Головаты (до речі двоє з цієї групи дуже ймовірно - етнічні українці). Це дослідження, проведене ще в 2017 році, в основному було зосереджено на вивченні можливих канцерогенних факторів при вживання даного гарячого напою, адже відомо вже давно, постійне вживання гарячих рідин високої температури негативно впливає на стан клітин тканини на яку вони потрапляють. В ході досліджень та експеріментів з реальними об'єктами (матекалабасбомбилья - споживач) ця гіпотеза була повністю спростована!  
 
Висновки дослідників підтвердили, що вживання мате, а точніше його особливості та спосіб, дає набагато більше переваг, в порівнянні з будь-якими іншими гарячими напоями (чай, кава) для здоров'я, але крім того, що вже давно науково доведено, сприяє запобіганню запальних і хронічних захворювань, таких як рак, діабет, сприятливо впливає на серцево-судинну систему.

Для експериментів була розроблена електронний індикатор з трьома датчиками температури, один в фільтрі бомбільї (bombilla), інший в вершині калабаса і один зовнішній, здатний вимірювати температуру у верхній частині бомбільї . "Ще з самого початку, коли кип'ячена вода вступає в контакт з йерба мате, вона вже сильно втрачає температуру, а коли ми її починаємо пити через бамбілью, температура падає ще нижче", - повідомляє Анна Теа.
 
drink_mate_400.jpg
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Ми побачили, що, незважаючи на нагрів води для заливки до різних температур, 70 °C, 80 °C або 90 °C, мате ніколи не будете надходити в організм з температурою вище ніж 56 ° - 57 °C. Ми також поспостерігали вплив частоти заливки в калабас, але навіть коли вона була частіше ніж 1 раз в 30 секунд, температура вживання хоч і ставала вище, але вона ніколи не перевищувала 58 ° C", - каже Анна Теа.

Згідно з різними науковими дослідженнями, вплив на клітини високих температур, тобто вище 65 ° C, може бути канцерогенним фактором. З цієї причини Міжнародне агентство з вивчення раку класифікував вживання дуже гарячих напоїв як ймовірно канцерогенну дію. "З проведених нами досліджень ми підтвердили, що підготовлений йерба мате ніколи не досягає такої температури, яка може вважатись небезпечною", - каже Анна Теа.
 

 
Валюта

Выбор мате по бренду

Нові поставки!
Увага! Atención! Achtung! !שימו לב
Поспішайте бачити та купувати!
     З 20.04.2023 відомі Парагвайські бренди повертаються в Україну!
Бажаєте замовити? 
Colon тут>>> 
Selecta тут>>>
Pajarito тут>>>
 

Найкращій terere (холодний мате) звісно тільки з Парагвайських сортів! Отже завчасно підготуємось до літа!

Новинки Мате-Киев

Мате Риос Органика - новая партия, новая упаковка (100, 250, 730 гр.), новая отличная цена!

em-rios_main.jpg  

Идеальная Компуэста из Парагвая (микс трав на основе Йерба Мате) для похудения и корректировки веса - Colon 90-60-90 500g

colon_90_60_90_main.jpg  

и Selecta Силуэт 500g

selecta_silueta_500_main.jpg  

Прославленный парагвайский Мате Пахарито (Pajarito) - уже опять в продаже!

pajarito_main.jpg  

Шэн Пуэр (зеленый) Yunnan Wushidianyitea Co., 357 гр., 2008г

yunnan_wushidianyitea_main.jpg

Снова в продаже мате Коста Норте (Costa Norte)

costa_main.jpg

и полюбившийся многим йерба мате Натура (Natura)

natura_main.jpg

Бомбилья Альпака (нейзильбер) с двойной фильтрацией 16 см!

005_alpaka_main.jpg

Мате Taragui Tins - "Стартер" 500g - в стильной традиционно-латиноамериканской железной банке для последующего хранения йерба мате!

main_mate_taragui-_tins.jpg

Ждем весь ряд мате Rosamonte (Росамонте) с 11.03.21!

rosamonte_liniya.jpg

La Merced (Ла Мерсед) - высшее качество мате - сегодня в продаже!

la_merced_main.jpg

Линия Taragui (Тарагуй) - популярнейший аргентинский мате для широкого круга любителей мате - сегодня в продаже!

taragui_main.jpg

Бомбилья разборная короткая и длинная - 125,00 грн.!

bombilla_main.jpg

Калабасы 200-300 мл по 199,00 грн.!

kalabas_main.jpg